про твої фінанси

На чому заробити мільйон молодому підприємцю: приклади бізнесу з нуля, що стрімко розвинувся

Prosto швидко заробити свій мільйон доларів або гривень в 20-25 років без великих початкових вкладень з нуля змогли далеко не тільки Цукерберг з Дуровим. Багато хто мріє заробити мільйон, нічого не роблячи, за місяць або рік. Про те, на чому заробляють наймолодші і перспективні підприємці і мільйонери світу, як стати мільйонером розповідає Bankchart.com.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Фермер-наймач
  2. Конфітюр-експериментатор
  3. Веб-дизайнер епохи «до веб-дизайну»
  4. Інтернет-гуру
  5. Бизнес идеи, с помощью которых можно заработать миллион

Фермер-наймач

Наймолодший американський бізнесмен вже в три роки відкрив свою справу. Саме в цьому віці Райан влаштував у себе у дворі курячу ферму. Більше 50 птахів щодня приносили хлопчикові по 15 доларів. Реалізовувати продукцію своєї міні-ферми хлопчик вирішив біля церкви. Через деякий час він став розширювати власну справу, зайнявшись ще і стрижкою і поливанням газонів.

Після того, як возитися з курми і газонами йому набридло, Райан, сам того не розуміючи, прийняв рішення справжнього менеджера. А саме - «делегував повноваження», тобто найняв дітей постарше: під його керівництвом вони косили газони, за що молодий «бригадир» отримував по 20 доларів за годину. Райан, в свою чергу, не скупився - віддавав своїм приятелям по 15 доларів, а 25% доходу (попросту: п'ять баксів) отримував сам. Батьки спростовують будь-яке відношення до бізнес-починань сина.

За словами самого Райана, найбільш важко йому давалася бухгалтерія. Хлопчик ділиться секретом успішного розвитку проекту: свій прибуток він розподіляє за принципом 80-10-10. Це означає наступне: 80% прибутку інвестується в розвиток бізнесу, 10% - на благодійність, а 10% що залишилися  - залишає собі. На його особисте переконання, діти можуть досягти успіху в багатьох областях бізнесу.

Головне - вчасно зрозуміти, що для того, щоб виконати роботу, яка занадто важка для тебе, потрібно найняти інших.

Станом на 2014 рік школяр Райан вже одноосібно заробив статок в 900 тисяч доларів. Десяту частину прибутку він як і раніше жертвує на допомогу бідним.

Конфітюр-експериментатор

Виробництво джемів принесло шотландському хлопчикові його перший мільйон доларів. Все почалося з того, що чотирнадцятирічний едінбуржец Фрейзер Доерті, залишившись один вдома, почав експериментувати над створенням нового смаку варення - підліток змішував різноманітні інгредієнти і вивів нові фруктові комбінації. Перші баночки були розфасовані і продані сусідам. Через деякий час, на отриманий прибуток юний підприємець на сусідньому майже покинутому консервному заводі орендував цілу лінію виробництва. Так з'явився бренд Superjam. Над розширенням продуктової лінійки юним засновником бренду велася щоденна робота. Хлопець зізнається, що менше 5% всіх експериментів закінчилися успіхом і появою ексклюзивного сорту джему.

За словами Фрейзера, найскладнішим було завоювати довіру великих супермаркетів до своєї продукції. Але вже через кілька років, ще під час навчання Фрейзера в школі, оборот його компанії склав 750 тисяч доларів на рік - а в даний час тільки річний прибуток його компанії досягає двох мільйонів доларів.

Веб-дизайнер епохи «до веб-дизайну»

Приклад 14-річної Ешлі Кволс показує, що в бізнесі головне - вчасно вловити винахід, який завоює світ. На початку 2000-х, коли соцмережі тільки зароджувалися, юна американка мала навички веб-дизайну. Спостерігаючи за своїми однолітками, що заводять акаунти, вона помітила важливу потребу: урізноманітнити, виділити свою сторінку серед тисячі інших. І Ешлі створила перші ілюстровані особисті стилі для соцмережі (якою була MySpace).

Стартовим капіталом для юної бізнес-леді стали ... 8 доларів, за які вона зареєструвала домен Whateverlife.com, де і був створений її перший сайт-візитка.

На своєму сайті Ешлі публікувала різні фонові шаблони для оформлення сторінок в соцмережах. Вже через кілька років відвідуваність її сторінки досягла мільйона людей, а річний дохід від продажу реклами на ній - мільйони доларів.

Інтернет-гуру

Чад Херлі, закінчивши факультет образотворчого мистецтва, відправив резюме (дизайнер) в зовсім нову тоді систему електронних платежів PayPal. В якості тестового завдання Чада попросили спроектувати логотип компанії, який в підсумку прослужив багато років. А коли eBay купив PayPal, автор логотипу отримав бонус від угоди - і вирішив на ці солідні тисячі доларів заснувати свою справу.

Одного разу, повернувшись зі своїми друзями з заходу, він, на свій подив, зазначив, що записане там відео важко викласти в мережу для легкого і зручного моментального перегляду. Тоді і виникла ідея зробити потужний сайт для розміщення домашніх відео. Домен YouTube був активований Чадом Херлі в 2005 році. А вже в липні 2006 року на цей портал було завантажено понад 50 тисяч відео, кількість переглядів зросла до ста мільйонів. Технологія Flash Video, яку використовували в YouTube, дозволяла отримати хорошу якість запису при невеликому обсязі переданих даних. Дуже скоро проект завоював популярність у користувачів. В основному, завдяки простоті закачування і перегляду відео, а також всіляких конкурсів серед їх власників.

За словами Чаду Херлі, головним вразливим місцем для відеохостингу - стали постійні претензії власників авторських прав, які порушують користувачі, викладаючи на сайті ліцензійну продукцію.

Після покупки компанії YouTube компанією Google, Чад Херлі, вже мультимільйонер, ще чотири роки пропрацював її виконавчим директором. А втомившись від відеохостингу, Чад, згадавши дизайнерські навички, зайнявся виробництвом модного одягу і аксесуарів для програмістів-мешканців Кремнієвої долини.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики