УКРГАЗБАНК: Кирило Шевченко: Банки з ефективною системою управління можуть сприяти підвищенню довіри населення

Банки зі стабільною, ефективною та надійною системою управління можуть сприяти підвищенню довіри населення, що є вкрай важливим для банківського сектора і всієї фінансової системи України.

На цьому наголосив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко на спільній конференції Ukrainian Corporate Governance Academy і Національного банку «Корпоративне управління в банківському секторі України».

Кирило Шевченко зазначив, що в УКРГАЗБАНКУ реформу системи корпоративного управління почали ще в 2015 році, вже тоді необхідність введення Наглядової ради з незалежними членами була продиктована міжнародними та європейськими фінансовими стандартами.

«В УКРГАЗБАНКУ нам вдалося створити ефективну систему корпоративного управління з комплексною і адекватною системою управління ризиками, здатною забезпечувати виявлення, ідентифікацію, оцінку, моніторинг і контроль за всіма видами ризиків на всіх організаційних рівнях. Також потрібно віддати належне IFC, вони допомогли нам реалізувати реформу корпоративного управління, радили, як все правильно зробити. Вражаюча динаміка розвитку Банку ще раз підтверджує правильність нової системи корпоративного управління. УКРГАЗБАНК – це єдиний вдалий приклад входження держави в капітал банку. Вже три роки поспіль Банк генерує прибуток і не вимагає додаткових вливань з бюджету, крім того має високий рівень довіри з боку бізнесу і населення», - зазначив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

У конференції також взяли участь представники державного та приватного банківського сектора, представники НБУ, Міністерства фінансів України та ЄБРР, засновники, CEO і топ-менеджери провідних українських компаній, а також іноземні гості.

Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011

 

Швидкий пошук
Кумедне відео