РАДАБАНК продовжує працювати з молоддю

АТ «АБ «РАДАБАНК» уклав договір з Університетом митної справи та фінансів (УМСФ) про виконання науково-дослідних робіт з валідації моделей оцінки ризиків.

Договір було підписано на нараді, що відбулася 10 вересня за участі Голови Правління АТ «АБ «РАДАБАНК» Андрія Грігеля та ректора УМСФ Дмитра Бочарова, а також фахівців та керівництва банку та університету.

На нараді обговорювалося питання розвитку співпраці між університетом і банком. Впровадження системних наукових досліджень для вирішення актуальних проблем банківської справи сприяє поширенню найкращої світової практики ризик-менеджменту і сучасних інформаційних технологій серед банків України. У свою чергу, опрацювання науковцями конкретних кейсів створює підґрунтя для подальших досліджень та визначення актуальних тем науково-дослідних робіт.

Банк підтримує заходи з проведення фінансової грамотності населення, дітей і молоді зокрема. У січні 2020 р. РАДАБАНК виступив інформаційним партнером студентського гранту на навчання в рамках соціального проекту «Scholarship в Україні», у березні взяв участь у Тижні кар’єри Дніпровського Державного аграрно-економічного університету (ДДАЕУ), що проводить заклад, а в травні — у вебінарі «Тенденції кредитування 2020» на запрошення Media Scientific HUB.

РАДАБАНК й раніше співпрацював з Університетом митної справи та фінансів, зокрема у червні 2020 р. Голова Правління АТ «АБ «РАДАБАНК» разом з директором Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи УМСФ Оленою Заруцькою взяв участь у прямому ефірі телеканалу «Відкритий», на якому говорили про те, як банки працювали в умовах карантинних обмежень, захищаючи своїх працівників та переорієнтовуючи свою роботу.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога