Альфа-Банк Україна: Літнє оновлення Sense SuperApp: мінусова комісія за поповнення, віддалена автоцивілка, пластикова картка поштою та багато іншого

Альфа-Банк Україна оновив цифровий банк Sense SuperApp, – єдиний фінансовий додаток для приватних осіб і підприємців.

Вперше в Україні Альфа-Банк запровадив мінусову комісію та платить клієнту, коли він поповнює свій рахунок з карток інших банків. А ще тепер можна замовити «пластик» з доставкою, запропонувати банку свій курс, змінити тарифний план Київстар і придбати автостраховку.

Шість причин для кожного: отримати «пластик» поштою, вибрати свій курс валют і вже витрачене повернути в розстрочку.

Причина 1 – поповнити рахунок у Sense з мінусовою комісією. Вперше все навпаки: це Альфа-Банк платитиме за поповнення рахунку через Sense з карток інших банків. Мінусова комісія становитиме 1% від суми поповнення рахунку та щомісяця до кінця вересня повертатиметься у вигляді бонусів Cash'U (до 500 гривень на місяць).

Як зробити: вибрати картковий рахунок на Робочому столі, натиснути «Поповнити», вибрати зручний спосіб (з іншої картки або, через Apple Pay) – і готово. 

Причина 2 – отримати картку Альфи Новою поштою. Раніше в Sense буквально за хвилину оформлювалась цифрова картка. А тепер ще й отримати її пластиковий аналог можна без відвідування банківського відділення – у будь-якому зручному відділенні чи поштоматі Нової пошти. Так просто.

Як зробити: зайти до розділу «Керування» своєї цифрової картки, вибрати операцію «Зробити пластикову картку» і відділення або поштомат. Після цього залишиться почекати повідомлення про прибуття картки в точку доставки. Так само швидко і просто, як і будь-який інший товар поштою.

Причина 3 – змінити тарифний план Київстар. Раніше клієнти вже могли переглядати та керувати тарифним планом, а в оновленому Sense на екрані з деталями тарифних планів мобільного оператора з'явилася кнопка «Переглянути всі тарифи». Ви можете ознайомитися зі списком рекомендованих і доступних тарифів та послуг, подати заявку на їх підключення.

Важливо пам'ятати: щоб користуватися функціоналом, потрібно прив'язати до Sense свій фінансовий номер Київстар.

Причина 4 – оформити ОСЦПВ (автоцивілку) віддалено. Усі необхідні дані автоматично підтягуються до заявки, а клієнтові достатньо ввести місце реєстрації та номерний знак авто. При цьому оформити поліс можна не тільки на свою машину, але й на авто іншої людини. Альфа-Банк Україна пропонує на вибір два пакети автоцивілки:

  • з франшизою 2500 грн і послугою технічної допомоги (включає евакуацію авто з місця ДТП, аварійне відкриття замків, підвезення палива і багато іншого);
  • з франшизою 0 грн і додатковим лімітом відповідальності в розмірі 500 000 грн (до цього пакету також входить послуга технічної допомоги).

Придбаний у Sense поліс надійде на ваш e-mail та відбиватиметься в розділі «Мої страховки». Тут також можна буде повідомити про страховий випадок. Якщо ви вже маєте чинний поліс, його можна зазначити в додатку, а перед закінченням терміну його дії банк нагадає вам про можливість пролонгації.

Причина 5 – запропонувати банку індивідуальний курс обміну валют. Таке в Україні вперше. Тепер фізособи-клієнти банку, обмінюючи валюту на суму від 1000 доларів/євро або 28 000 гривень, можуть запропонувати свій курс обміну. Функціонал доступний 24/7 і без комісій. Оброблятимуться заявки протягом декількох хвилин, у деяких випадках – до години. Також банк може зробити клієнтові зустрічну пропозицію в push-повідомленні. Її можна прийняти або відхилити.

Як зробити: переглянути історію індивідуальних курсів і розглянути зустрічну пропозицію можна в «Історії» в новому розділі «Заявки».

Причина 6 – самостійно перевести покупки в розстрочку всередині цифрового банку. Актуально в сезон відпусток. Гроші витрачено, а хочеться ще стільки всього. Без проблем. Оформлюяєте розстрочку на вже зроблену велику покупку, і витрати діляться на зручні частини, які можна повертати банку в зручні періоди. Все відбувається просто в Sensе.

Як зробити: зайдіть до розділу «Розстрочки» або в історію операцій за карткою та виберіть операцію, яку хочете перевести в розстрочку (такі операції будуть підсвічені статусом «Перевести в розстрочку»). Виберіть кількість місяців, прочитайте умови та підтвердьте. У цьому ж розділі можна достроково повністю або частково погасити розстрочку: для цього потрібно вибрати чинну, натиснути «Погасити достроково» і ввести суму.

І головне – все швидко, віддалено і вже можна завантажити в App Store, Google Play або HUAWEI AppGallery.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 50 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку