Сім перспективних бізнес-ідей товарів і послуг для велосипедистів 06.05.2014

Prosto все навколо виступає каталізатором бурхливого розвитку велосипедного руху – і пробки на автошляхах, і розвиток екологічного мислення, і здешевлення й масові продажі електровелосипедів (для тих, кому ліньки крутити педалі). А розвиток велосипедизму стимулює установку велопаркувальних установок перед установами в містах – і це, за ланцюговою реакцією, знову ж підстьобує розвиток велосипедизму. Як заробити на прагненні наїзників залізних коней до комфорту – розповідає Prostobiz.ua // 06.05.2014

Спочатку нагадаємо постійним читачам і розповімо новим відвідувачам порталу, що Prostobiz.ua раніше вказував на такі перспективні бізнес-ідеї в велосипедної сфері:

  • Виготовлення єдиного чохла для велошолома й сідла (чохла, що охоплює велошолом, покладений на сідло «вела», й застібається під сідлом). Попутна зручність цієї схеми в тому, що при дощі або холоді шолом з чохлом захистять сідло від намокання та збережуть накопичене на його поверхні тепло;
  • Торгівельні автомати (вендингові) велотоварів – товар дедалі популярнішає, а економія на зарплаті продавця значна;
  • «Ніпельні автомати» платної підкачки шин електронасосом. Можуть бути частиною вищезазначених вендингових «веломатів»;
  • Вуличні велокав’ярні з можливістю пити-їсти не сходячи з сідла велосипеда (поруч зі столиками мусять бути високі тумби з неширокою щілиною, в яку входить переднє колесо «вела» до рівня керма – так, що двоколісний звір отримує стійкість). Аналогічними «велооріентованими» можуть бути й крамниці;
  • Курйозна ідея – вібруюче велоседло (подарунок жінкам);
  • І нарешті, виготовлення велоодягу – ідея банальна, але щось уся така екіпіровка в наших магазинах зроблена за кордоном. А чому не у нас – а, стартапери?

Крім того, зауважимо, що жіноча велоспідниця – це концепт, далеко ще непродуманий навіть на Заході. Тут варто було б розвивати ідею довгих красивих спідниць із подолом, що якось завертається вгору й застібується при їзді (не зминаючись при тому), а потім легко розгортається поза велосипедом. Таким могло б бути й ціле велоплаття.

Погодьтеся, це вкрай важливо для студенток або офісних працівниць – багато хто з них їздили б на роботу-навчання на двоколісному коні, але, на жаль, лосини-«велосипедки» подекуди не вважаються доречним дрес-кодом. А вашим винаходом – діловим платтям, що не зминаючись, підкорочується – вони б скористалися для велопересування. Відразу зауважте: якщо покупниці визнають ваш винахід вдалим, то поки ви будете монополістом – зможете заробити на кожній велосипедистці кілька разів (знавці жіночої психології, напевно, вже здогадалися, чому).

А тепер переходимо до ще перспективніших ідей заробітку на велотранспорті.

Заробіток на платних критих стоянках для велосипедів

Суть ідеї ясна із заголовка. Створюєте мережу з десятків (а краще - сотень) МАФів або приміщень на входах в будівлі, садите в них веломайстрів – і пропонуєте за кілька гривень на годину послуги велопарковки (прямо в кіоску) й зберігання шоломів, рюкзаків та інших велопремудростей, а також невеликий велоремонт з попутною торгівлею запчастинами (й з водичкою-перекусом теж).

Ідея стане виграшною при широкій масовості і хорошому брендингу – тоді велосипедисти швидко запам'ятають послугу й розраховуватимуть на неї при пересуванні по місту.

Читайте: Кращі маркетингові бізнес-ідеї для продуктових рітейлерів

Заднє світло із вмонтованим відеореєстратором

Недешевий гаджет для велосипедистів, що їздять по узбіччях автодоріг, полягає у вмонтуванні мікро-камери (з флеш-картою) до фари заднього світла велосипеда.

Крім того, доречно виготовляти світлові табло з написом на двох мовах «працює відеореєстратор» – лише цей напис швидко зменшить швидкість і нахабство водіїв авто, що рухаються ззаду велосипедиста.

Окремо варто продумати можливість підзарядки цих пристроїв від кінетичної сили обертання коліс велосипеда.

Складаний велошолом, надувний велошолом

Шолом може мати секції й шарніри, що дозволяють його скласти до відносно плоского стану.

Крім того, шолом може бути виготовлений із гнучких пластиків або каучуків і надуватися насосом – ясна річ, велосипедним.

Підзарядки для телефонів, ноутбуків і ліхтарів від коліс і вітролопатей

Міні-генератори електроенергії, що працюють від обертання коліс рухомого велосипеда – або від вітрових мікро-лопатей, які використовують потік повітря, що виникає поруч з байком при його русі – та ще й із роз'ємами для різних марок мобільних телефонів та із роз'ємами USB – мали б у велосипедистів величезний попит. Це купив би кожен – і за 100 гривень, і за 200.

Адже стільки енергії в системі «байк у русі» даремно пропадає – а в той же час у велосипедиста телефон з планшетом розряджаються. Непорядок! Виправте його своїм товаром.

Читайте: Бізнес-ідеї для кафе і ресторанів, частина друга

Магнітні світлодіоди

Красиві елементи тюнингу велосипеда несвідомі громадяни, побачивши байк на велопарковці, люблять відкручувати та від'єднувати. Особливо це стосується світлодіодів, що підвищують безпеку нічного велоруху.

Тому є сенс робити такі діоди з потужним магнітом в основі – все одно велосипедні рами створюються зі сталі. Відходиш від байка – знімай красиві магнітні діоди, неси їх в кишені – повернешся, примагніть їх назад на рульову й сідлову стійки або в інші точки велосипеда.

Прокат шоломів для велосипедистів

Прокат велосипедів в містах Європи та України стає дедалі популярнішим. Прокату ж велошоломів ніде не бачити. Чому? Тому що для стартаперів – для вас – залишена витончена вигідна ніша, отакої!

Читайте: Маркетингові ідеї в сфері роздрібної торгівлі, частина 2

Схема «trade in» у співпраці з велопродавцями й велозаводами

Ідея заробітку полягає в тому, що ви, як посередник, приймаєте старі, іржаві, сильно погнуті велосипеди, за які замість грошей видаєте знижку 10%-20% на купівлю нового байка в певному місці (у тій чи іншій мережі магазинів, скажімо).

Про знижку ви домовляєтеся з самими велопродавцями. Від них же отримуєте ще й відсоток за кожну зчинену «через вас» покупку велосипеда. У їхніх же магазинах може розташовуватися ваша точка обміну зруйнованих велосипедів на знижки (простий столик, наприклад) – але й про інтернет-розкрутку не забувайте, й оголошення в під'їздах та поштових скриньках розкладайте. А отримані вами старі велосипеди продавайте веловиробникам, велоремонтникам (на запчастини) або збирачам брухту.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 20 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код