Сім перспективних бізнес-ідей товарів і послуг для велосипедистів 06.05.2014

Prosto все навколо виступає каталізатором бурхливого розвитку велосипедного руху – і пробки на автошляхах, і розвиток екологічного мислення, і здешевлення й масові продажі електровелосипедів (для тих, кому ліньки крутити педалі). А розвиток велосипедизму стимулює установку велопаркувальних установок перед установами в містах – і це, за ланцюговою реакцією, знову ж підстьобує розвиток велосипедизму. Як заробити на прагненні наїзників залізних коней до комфорту – розповідає Prostobiz.ua // 06.05.2014

Спочатку нагадаємо постійним читачам і розповімо новим відвідувачам порталу, що Prostobiz.ua раніше вказував на такі перспективні бізнес-ідеї в велосипедної сфері:

  • Виготовлення єдиного чохла для велошолома й сідла (чохла, що охоплює велошолом, покладений на сідло «вела», й застібається під сідлом). Попутна зручність цієї схеми в тому, що при дощі або холоді шолом з чохлом захистять сідло від намокання та збережуть накопичене на його поверхні тепло;
  • Торгівельні автомати (вендингові) велотоварів – товар дедалі популярнішає, а економія на зарплаті продавця значна;
  • «Ніпельні автомати» платної підкачки шин електронасосом. Можуть бути частиною вищезазначених вендингових «веломатів»;
  • Вуличні велокав’ярні з можливістю пити-їсти не сходячи з сідла велосипеда (поруч зі столиками мусять бути високі тумби з неширокою щілиною, в яку входить переднє колесо «вела» до рівня керма – так, що двоколісний звір отримує стійкість). Аналогічними «велооріентованими» можуть бути й крамниці;
  • Курйозна ідея – вібруюче велоседло (подарунок жінкам);
  • І нарешті, виготовлення велоодягу – ідея банальна, але щось уся така екіпіровка в наших магазинах зроблена за кордоном. А чому не у нас – а, стартапери?

Крім того, зауважимо, що жіноча велоспідниця – це концепт, далеко ще непродуманий навіть на Заході. Тут варто було б розвивати ідею довгих красивих спідниць із подолом, що якось завертається вгору й застібується при їзді (не зминаючись при тому), а потім легко розгортається поза велосипедом. Таким могло б бути й ціле велоплаття.

Погодьтеся, це вкрай важливо для студенток або офісних працівниць – багато хто з них їздили б на роботу-навчання на двоколісному коні, але, на жаль, лосини-«велосипедки» подекуди не вважаються доречним дрес-кодом. А вашим винаходом – діловим платтям, що не зминаючись, підкорочується – вони б скористалися для велопересування. Відразу зауважте: якщо покупниці визнають ваш винахід вдалим, то поки ви будете монополістом – зможете заробити на кожній велосипедистці кілька разів (знавці жіночої психології, напевно, вже здогадалися, чому).

А тепер переходимо до ще перспективніших ідей заробітку на велотранспорті.

Заробіток на платних критих стоянках для велосипедів

Суть ідеї ясна із заголовка. Створюєте мережу з десятків (а краще - сотень) МАФів або приміщень на входах в будівлі, садите в них веломайстрів – і пропонуєте за кілька гривень на годину послуги велопарковки (прямо в кіоску) й зберігання шоломів, рюкзаків та інших велопремудростей, а також невеликий велоремонт з попутною торгівлею запчастинами (й з водичкою-перекусом теж).

Ідея стане виграшною при широкій масовості і хорошому брендингу – тоді велосипедисти швидко запам'ятають послугу й розраховуватимуть на неї при пересуванні по місту.

Читайте: Кращі маркетингові бізнес-ідеї для продуктових рітейлерів

Заднє світло із вмонтованим відеореєстратором

Недешевий гаджет для велосипедистів, що їздять по узбіччях автодоріг, полягає у вмонтуванні мікро-камери (з флеш-картою) до фари заднього світла велосипеда.

Крім того, доречно виготовляти світлові табло з написом на двох мовах «працює відеореєстратор» – лише цей напис швидко зменшить швидкість і нахабство водіїв авто, що рухаються ззаду велосипедиста.

Окремо варто продумати можливість підзарядки цих пристроїв від кінетичної сили обертання коліс велосипеда.

Складаний велошолом, надувний велошолом

Шолом може мати секції й шарніри, що дозволяють його скласти до відносно плоского стану.

Крім того, шолом може бути виготовлений із гнучких пластиків або каучуків і надуватися насосом – ясна річ, велосипедним.

Підзарядки для телефонів, ноутбуків і ліхтарів від коліс і вітролопатей

Міні-генератори електроенергії, що працюють від обертання коліс рухомого велосипеда – або від вітрових мікро-лопатей, які використовують потік повітря, що виникає поруч з байком при його русі – та ще й із роз'ємами для різних марок мобільних телефонів та із роз'ємами USB – мали б у велосипедистів величезний попит. Це купив би кожен – і за 100 гривень, і за 200.

Адже стільки енергії в системі «байк у русі» даремно пропадає – а в той же час у велосипедиста телефон з планшетом розряджаються. Непорядок! Виправте його своїм товаром.

Читайте: Бізнес-ідеї для кафе і ресторанів, частина друга

Магнітні світлодіоди

Красиві елементи тюнингу велосипеда несвідомі громадяни, побачивши байк на велопарковці, люблять відкручувати та від'єднувати. Особливо це стосується світлодіодів, що підвищують безпеку нічного велоруху.

Тому є сенс робити такі діоди з потужним магнітом в основі – все одно велосипедні рами створюються зі сталі. Відходиш від байка – знімай красиві магнітні діоди, неси їх в кишені – повернешся, примагніть їх назад на рульову й сідлову стійки або в інші точки велосипеда.

Прокат шоломів для велосипедистів

Прокат велосипедів в містах Європи та України стає дедалі популярнішим. Прокату ж велошоломів ніде не бачити. Чому? Тому що для стартаперів – для вас – залишена витончена вигідна ніша, отакої!

Читайте: Маркетингові ідеї в сфері роздрібної торгівлі, частина 2

Схема «trade in» у співпраці з велопродавцями й велозаводами

Ідея заробітку полягає в тому, що ви, як посередник, приймаєте старі, іржаві, сильно погнуті велосипеди, за які замість грошей видаєте знижку 10%-20% на купівлю нового байка в певному місці (у тій чи іншій мережі магазинів, скажімо).

Про знижку ви домовляєтеся з самими велопродавцями. Від них же отримуєте ще й відсоток за кожну зчинену «через вас» покупку велосипеда. У їхніх же магазинах може розташовуватися ваша точка обміну зруйнованих велосипедів на знижки (простий столик, наприклад) – але й про інтернет-розкрутку не забувайте, й оголошення в під'їздах та поштових скриньках розкладайте. А отримані вами старі велосипеди продавайте веловиробникам, велоремонтникам (на запчастини) або збирачам брухту.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку