Шість перспективних зимових бізнес-ідей: на що є попит у морозні дні 19.12.2012

Prosto потрібно з розумом використовувати кліматичні особливості країни з метою розвитку сезонного, а саме, зимового, бізнесу в Україні. Ідеї найбільш актуальних бізнес-стартапів морозного сезону пропонує Prostobiz.ua // 19.12.2012

Виробництво капців з підігрівом, що одержують електроенергію через шнур з USB-роз'ємом

Нескладне у виготовленні взуття-девайс завжди знайде попит як серед гіків і ІТ-фахівців, що люблять купувати собі різні аксесуари, так і cеред пересічних ПК-користувачів (зокрема як подарунок).

Прибирання снігу й бурульок як бізнес

Суть ідеї і одночасно найбільш складне завдання бізнес-стартапу, полягає в тому, щоб сформувати базу постійних клієнтів. Ними можуть стати великі організації, школи, дитячі садки і навіть ЖЕКи. Після чого з клієнтами укладають договір на надання послуг, пов'язаних із прибиранням дахів і прилеглих територій.

Що вам знадобиться для стартапа:

 • інвентар: лопати, ломи, шкребки;
 • складні сходи;
 • страхове спорядження;
 • огороджувальні стрічки;
 • молотки.

Якщо будуть прибирати прилеглі території, то простими лопатами і шкребками не обійтися, доведеться придбати спеціалізоване обладнання, зокрема снігоприбиральну невелику машину, вартість якої від 2 тис. грн (для приватного застосування) до 70 тис. грн (промислова, не нова).

Основний акцент треба зробити на широку рекламну кампанію своєї пропозиції. Не забувайте про те, що якщо ви будете використовувати найманих працівників, необхідно щодня проводити інструктаж з техніки безпеки з обов'язковим розписом тих, кого інструктують, і тих, хто інструктує, у спеціально створеному журналі.

За приблизними підрахунками, заробити взимку на прибиранні снігу можна близько 20 тис. грн щомісяця.

Зимовий автосервіс

Ідея стати «автомобільним рятувальником» матиме стабільний попит. Послуги, які ви можете надавати:

 • продаж акумуляторів;
 • послуги буксирування;
 • продаж запчастин, електроніки, тросів, прикурювальних дротів, зимових двірників, незамерзущої рідини-омивача, антифризу.

Що вам знадобиться для стартапа:

 • власна машина, яка повністю підготовлена до зимового сезону;
 • кілька буксирувальних тросів, вартість яких від 150 грн;
 • запасний акумулятор (для об'єму двигуна 1,6 його вартість сягає 1600 грн);
 • дроти прикурювальні (від 160 грн);
 • необхідні автомобілістам запчастини: щітки склоочисника (від 100 грн), незамерзуща рідина-омивач (від 25 грн за 1 л), антифриз (від 30 грн за 1 л) тощо.

Основою правильного розвитку бізнес-стартапа є встановлення конкурентоспроможних цін на основні послуги і додатковий сервіс. Для цього пропонуємо ознайомитися з середньоринковою ціновою політикою київських фірм, що надають послуги буксирування:

 • вартість дзвінка та використання евакуатора для легкового авто вдень (навантаження/вивантаження, пробіг) обійдеться в 180 грн плюс 5 грн за кожний кілометр пробігу. Вартість надання послуг за межею міста підвищується до 6 грн за 1 км пробігу;
 • вартість послуг уночі (з 20:00 до 8:00) може зрости на 20-30% від заявленої;
 • якщо авто з’їхало у кювет — додаткова плата за сервіс становитиме від 150 грн;
 • заміна колеса — 150 грн за виклик плюс 20 грн за роботу;
 • запуск двигуна пусковим пристроєм (160 грн за виклик плюс 20 грн за роботу).

Практика такого бізнесу свідчить про те, що кількість «врятованих» вами автомобілів може досягати 20, а то й 30 за день, залежно від регіону, а також погодних умов.

На початкових етапах розвитку бізнесу варто зосередитися на послугах, що надають у межах міста, а також особисто виконувати роль диспетчера. Важливим моментом є процес регламентування застосування штрафних санкцій. Наприклад, за простій машини через провину клієнта він повинен буде сплатити 150 грн за кожну годину, так само, як і за хибний виклик.

Зимова цілодобова міні-аптека

Актуальність відкриття цілодобової міні-аптеки в зимовий період пояснюється зрослим попитом на її послуги більшості громадян, які постійно зазнають стресів на роботі, погано харчуються і які схильні до вірусних захворювань. А скільки травматичних ситуацій може спричинити ожеледиця на дорогах!

Що вам знадобиться для стартапа:

 • ліцензія; продавець в аптеці повинен мати щонайменше середню фармацевтичну освіту, а провізор — вищу. Інакше інспекційні органи можуть накласти штраф або призупинити роботу пункту продажу;
 • запас всіх популярних і ефективних засобів проти кашлю, нежиті, температури, грипу, зокрема для дітей;
 • універсальні, недорогі засоби лікування: гірчичники, термометри, краплі, бинти тощо.

Щодо розмірів прибутку, то він сягає 300-400 дол. на місяць, якщо ви особисто займетеся реалізацією товару. Тож розглядати такий вид діяльності як самостійний бізнес не доводиться, лише як додатковий заробіток.

Утеплення балконів, вікон і дверей

Що вам знадобиться для стартапа:

 • знання декількох методів утеплення і звукоізоляції, які можна знайти в Інтернеті. Досвід і відповідне портфоліо вже виконаних робіт ви можете придбати, надаючи послуги своїм родичам і друзям;
 • найбільш поширеним методом не тільки утеплення, але і шумоізоляції, є «шведський метод», який передбачає використання герметика силіконового і порожнистого трубчастого ущільнювача, а також теплозбережної плівки;
 • набір необхідних інструментів: фрезер, важільний шприц, викрутка з плоским жалом, молоток, дриль та ін.

Порада: якщо естетичні якості не надто важливі, за утепленні вікон краще використовувати плівку, призначену для встановлення паробар'єра або гідробар'єра. Особливістю таких плівок є те, що вони посилені скловолокнистою сіткою і розраховані на температуру до мінус 40 градусів.

Бізнес з утеплення вікон, балконів і дверей буде ефективний як у мегаполісах, так і невеликих містечках і селищах. А з набуттям досвіду ви можете надавати послуги реставрації вікон. Правда, цей вид діяльності передбачає також наявність цеху та команди людей, що займаються збиранням віконних рам.

Вартість послуги з утеплення вікон і вхідних дверей сягає 50-70 дол., а вартість утеплення або створення нових дерев'яних віконних рам — декількох тисяч доларів.

Виробництво люмінісцентних «фейкових вікон» (для тих, хто любить світлі кімнати в похмурі дні)

З наближенням зими чимало людей мають проблеми з недостатнім освітленням у квартирах, офісах та інших житлових і комерційних приміщеннях. Такий елемент декору, як несправжні вікна, не лише прикрашатиме приміщення, але й збільшуватиме його освітленість.

Це полотно з електролюмінесцентного листа, оформлене під скляне вікно з рамами. «Вікно» працює від звичайної електромережі, споживати енергії може не більше, ніж енергозберігальна лампа.

Світло від такого псевдо-вікна можна контролювати, використовуючи технологію звичних жалюзі. Якщо вам буде необхідно відрегулювати яскравість світла, ви маєте покрутити пластикову трубку у бік бажаної сили світла.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Пиреус Банк

Вигідний депозит під 10% річних на 10 місяців!

Інвестуйте вигідно!

Унікальна пропозиція від Піреус Банку: депозит в гривні під 10% річних на термін 10 місяців.

Піреус Банк - це надійний міжнародний банк зі столітньою історією та вигідними депозитними програмами!