Перспективні ідеї осіннього бізнесу 19.09.2013

Prosto традиційною стала рубрика стартап-ідеї, які використовують особливості сезону на нашому порталі. Восени 2013 року про креативні, недорогі й успішні ідеї зі сфер екотоварів, дизайну й послуг пише Prostobiz.ua // 19.09.2013

Картини з осіннього листя

Цю унікальну ідею запропонував Ху-Ань Тай-Шень, житель китайської провінції Цзянсу. Спочатку художник промаслює листя, потім гравірує малюнки з урахуванням унікальної структури судин листа; на закінчення забарвлює їх. Використовуються листи клена або платана діаметром близько 25 см. Закінчений твір обрамлюється в рамку і лакується або вкривається склом.

Пресування осіннього листя в брикети-«дрова»

Бірмінгемський (Велика Британія) винахідник Пітер Моррісон пропонує пресувати опале листя в таблетки або в образі імітації дров. Звісно, приватний будинок листяними пресованими «полінами» не обігріти, але в якості сировини для мангала вони можуть послужити.

Переваги такого листяного палива перед деревними й чагарниковими дровами та деревним вугіллям:

  • легко миттєво підпалюються (без розпалювання);
  • вдвічі менше важать (у перерахунку на час і силу горіння);
  • вдесятеро менше займають обсягу, легко переносяться (при конфігурації таблеток або циліндрів);
  • виділяють в середині процесу згоряння менше диму внаслідок спресованості (але більше диму на початку і в кінці процесу горіння).

Реалізуючи цю бізнес-ідею, ви зможете не тільки заробити, а й внести свій внесок в збереження екосистеми. Адже нинішні багаття з гігантських куп сирого листя, що розводяться на місці його згрібання, на сто порядків більше забруднюють атмосферу, псують ґрунт, гублять флору і мікрофауну – аніж невеликі «прес-пакети» у мангалі. До речі, розробники й реалізатори бізнес-ідеї отримали отримали від «Shell» премію у розмірі 40 000 фунтів стерлінгів за екологічну й дуже перспективну ідею.

Оскільки такі таблетки входять в розряд екотоварів – у Англії вони реалізуються за ціною, еквівалентною 56 доларів за упаковку з десяти «дровеняк». Сировина ж, як ви розумієте – безкоштовна.

Виробництво компосту з опалого листя

Ідея не нова, але незаслужено забута. Аби осіннє листя швидше перетворювалося на перегній, збирайте їх в дощову погоду. Покладіть зібране листя в ящики з ніздрюватими або сітчастими стінками, посильніше втрамбуйте, притисніть вантажем. Позитивним чинником задля прискорення дозрівання перегною буде додавання свіжої зеленої трави. Через рік, коли буде пора збирати нове осіннє листя, ця партія листя буде готова – і знайде великий попит для мульчування на зиму садів і квітників (зокрема, такий товар оптом купують власники садорозплідників, муніципальні підприємства).

В ідеалі, краще займатися цим листяним бізнесом в якості доповнення до основного – яким може стати якраз вищеописане виробництво пальних брикетів. Некондиційне для брикетів листя й різноманітні залишки виробництва – нехай іде у компостні ящики.

Виробництво прозорих гумових чобіт і креативний розпис непрозорих

З оригінальним дизайнерським арт-розписом гумового взуття, думається, все зрозуміло – матеріал гладкий, дуже зручний для малювання й дуже видовищний. Барвистий шар для захисту і глянцю варто лакувати сильним лаком типу яхтенного – лише спочатку провести експериментальне його нанесення на непомітний куточок взуття для попередження бурхливої ​​реакції (гума буває різна).

Прозорі дощові чоботи належать до сфери латексного або силіконового виробництва.

 

Лазня на колесах

Бізнес, найбільший попит на який можливий, напевно, восени, коли починає холоднішати, і навесні – невеликий автофургон або причеп-фургон, салон якого обладнаний у вигляді повноцінної лазні сухого пару (сауна) або мокрого пару на кілька осіб (або на кілька банних кімнат, якщо ви маєте в своєму розпорядженні фуру).

Фургон на тиждень-другий заїжджає у двір спального району – і за допомоги мегафону та друкованої реклами зазиває жителів відвідати мобільну лазню. «Поспішайте, мовляв, поки ми не виїхали – і поки ми прямо у вас під вікном».

Фактор тимчасовості акції і зручність відвідування закладу поблизу власної квартири викликають ажіотаж – і до вашої лазні стоятимуть безперервні черги з сімей і дружніх компаній. Тим, хто відкривав такий бізнес і особисто ним займався, швидко доводилося наймати окрему людини для нічної роботи: настільки масовими виявилися замовлення-бронювання на будь-який час доби. Чим дощовіша осінь і чим ближче до зими, тим прибутковішим стає бізнес.

Взимку, звичайно, теж можна працювати з такою машиною – але тоді стає набагато складніше зі збереженням необхідних величезних обсягів води – як чистої, так і «відпрацьованої». Причини: замерзання води, зменшення можливостей генераторів електричної та теплової енергії. Можливо, взимку авто варто зупиняти в стаціонарному пункті з підключенням до електричних, водних мережам, а навесні знову виїжджати на «мобільний» промисел.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Агропросперіс Банк

Вигідні депозити

Депозит "Класичний+"

Cтавка – 10% річних у гривні

+0,25% при сумі від 100 000 грн.

Термін – 12 місяців

Виплата відсотків – в кінці строку

Мінімальна сума вкладу – 15 000 грн.

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку